اینترنت

چند نفر از اینترنت شما استفاده میکنند؟

چند نفر از اینترنت شما استفاده میکنند؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که شارژ اینترنت منزل یا محل کارتان، زودتر از موعد مقرر تمام شود و یا اینکه حس کنید شخصی غریبه از اینترنت شما استفاده میکند. همراه ما باشید تا به معرفی چند نمونه از اپلیکیشن هایی که بوسیله ی آن ها میتوان تعداد افراد متصل به اینترنت را مشخص کرد را بررسی کنیم.
چند نفر از اینترنت شما استفاده میکنند؟
متن کامل :

برای اطلاع از اینکه همزمان چندنفر از اینترنت شما استفاده میکنند، میتوانید از نرم افزارهای زیر کمک بگیرید.

·         Wifi Inspector:
 این نرم افزار آدرس
IP و MAC و اسم هر دستگاه متصل به وای فای را هم برایتان به نمایش در می آورد. بنابراین به لطف این اطلاعات قادر هستید تا گجت های خودتان را از گجت های افراد غریبه تشخیص بدهید. این نرم افزار برای Android قابل دسترسی میباشد.

·          Fing-Network Tools:
  بهترین چیز در مورد ابزار
Fing-Network این است که به کاربران اجازه می‌دهد تا کل شبکه WiFi را اسکن کنند تا دستگاه های متصل را جستجو کنند. با اسکن شبکه وایرلس با این برنامه، شما می‌توانید دقیق‌ترین اطلاعات نظیر آدرس IP، آدرسMac ، نام دستگاه، مدل، فروشنده و سازنده را به دست آورید. بنابراین, این برنامه یکی از بهترین برنامه‌های کاربردی Android میباشد.

·         IP Tools:
اگر دنبال یک برنامه کاربردی اندروید هستید که بتواند به شما کمک کند تصویر کاملی از وضعیت شبکه خود بدست آورید،IP Tools   ممکن است بهترین انتخاب باشند. IP Tools یک آنالیزگر قوی WiFi نیز در کنار امکانات وسیع خود دارد که می‌تواند وسایل متصل به شبکه WiFi شما را اسکن و پیدا کند. این برنامه همچنین اطلاعات کاملی درباره دستگاه های متصل، مانند آدرس IP، آدرسMAC ، نام دستگاه و غیره را نشان می‌دهد

·         etCutN:
 
یکی دیگر از برنامه‌های تحلیلگر WiFi است که می‌تواند به سرعت تمامی کاربران شبکه را تشخیص دهد. چیزی که این برنامه را جالب‌تر می‌کند توانایی آن برای قطع دسترسی بین دو کاربر شبکه در LAN است. با این حال، برای انجام این کار، شما باید یک گوشی هوشمند روت «Root» شده داشته باشید. علاوه بر آن، NetCut امکانات محافظتی نیز به همراه دارد که می‌تواند حملات شبکه را شناسایی کند. بنابراین، NetCut بهترین ابزارWiFi  است که می‌توانید در گوشی موبایل خود از آن استفاده کنید

·         ezNetScan:
 ا
بزار شبکه ezNetScan یکی دیگر از ابزار هایی است که مورد استفاده مدیران شبکه قرار میگیرد. این برنامه به طور موثر شبکه بی‌سیم را اسکن می‌کند و تمام اطلاعات مربوط به همه دستگاه‌های متصل را نمایش می‌دهد. علاوه بر این،ezNetScan  نیز امکانات سفارشی سازی مانند اختصاص آیکن و نام برچسب به هر دستگاه را فراهم می‌کند. ابزارهای دیگر پشتیبانی شده در این برنامه شامل پینگ، traceroute، غیره هستند.

·         Who is Using My WiFi, Router Scanner
برای سیستم عامل
iOS و دستگاه‌های آیفون نیز یک نرم افزار کاربردی به اسم Who is Using My WiFi, Router Scanner وجود دارد که توسط آن می‌توانید اقدام به شناسایی افراد متصل به WiFi در مودم کنید.

·         WiFi Device Scanner
می‌تواند هر دستگاهی با هر نوع اتصال یا مشخصه‌ای روی وای‌فای را به شما گزارش بدهد. برای هر دستگاه آدرس IP و آدرس MAC و زمان آخرین اتصال به وای‌فای نمایش داده می‌شود
افزایش اعتبار کیف پول بستن
لطفا مبلغ مورد نظر را وارد نمایید
تومان