لطفا نوع درخواست را انتخاب کنید
لغو فروش فعال کردن سرویس رزرو خطای شاهکار تغییرنام جابه جایی سرویس ADSL مشکلات IP استاتیک ریست پورت ریست مک ریست پورت و مک درخواست نمایندگی فروش استعلام فاصله مشترک VDSL تغییر رانژه از ADSL به VDSL (مهاجرت) طرح بیش فروشی استعلام کیفیت پورت (OSS) سایر

 

زمان انجام درخواست های نمایندگان فروش به شرح زیر می باشد: 
 فعال سازی سرویس رزرو ، ریست پورت و مک و لغو فروش از ساعت ۹ تا 22

و سایر درخواست ها صرفا در ساعات اداری

ضمنا اطلاع رسانی به نمایندگان فروش از طریق کانال تلگرامی https://t.me/itanetag انجام می شود 

 

درخواست نمایندگی فروش اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات

امروزه با توجه به افزایش تعداد مخاطبان فضای اینترنت، داشتن یک سرویس با کیفیت اینترنت برای آنها بسیار پر اهمیت شده است. در کنار رشد و همه گیر شدن فضای اینترنت در بین مردم، بسیاری از مشاغل وابسته نیز به وجود آمده است که یکی از پرسود ترین آنها دریافت نمایندگی سرویس اینترنت است که می توانید با استفاده از جذب مشتری و ارائه سرویس اینترنت به آنها افزایش درآمدی چشمگیر را تجربه کنید. ایتانت قدرتمند ترین ارائه دهنده سرویس اینترنت مخابرات، آماده اعطای سرویس نمایندگی اینترنت در ایران است که می توانید با ثبت نام در پنل همکاران، فرایند اخذ نمایندگی سرویس اینترنت را پشت سر گذاشته و با فروش این سرویس های متنوع درآمد خود را به شکلی چشمگیر افزایش دهید.

اخذ نمایندگی اینترنت مخابرات چگونه است؟

برای اخذ نمایندگی اینترنت مخابرات می توانید درخواست خود را از این صفحه برای ما ارسال کنید. شرایط شما توسط تیم پشتیبانی ایتانت سریعا بررسی شده و در صورت احراز شرایط پنل نمایندگان فروش برای شما فعال شده که می توانید از طریق پنل خود ثبت مشتری جدید کنید.

×
درخواست های من
درخواست های مشاور
افزایش اعتبار کیف پول بستن
لطفا مبلغ مورد نظر را وارد نمایید
تومان